Neden LoreSystem


LoreSystem bünyesinde bulunan Microsoft,Cisco,Oracle,Vmware, Citrix ve global IT sistemlerinde sertifikalı uzmanları ile size en iyi hizmeti vermek için çalışan büyük bir ailedir. Çalışma arkadaşlarımız en güncel eğitimleri almakta ve profesyonel iş hayatlarında maksimum deneyime sahip olan kişilerdir. Konusunda uzman olan teknik personellerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde projeler, proje sonrası hizmetler, danışmanlık ve bakım hizmetleri sınmaktadır. LoreSystem size %100 müşteri memnuniyeti vaat etmektedir.

LoreSystem bilgi teknoloji alanında firmaların ihtiyaç duyacağı A'dan Z'ye tüm profesyonel çözümleri sunmaktadır. Bunu yaparken bünyesinde bulunan uzman danışman kadrosunun büyük önemi vardır.

LoreSystem alacağınız hizmetin garantisini her zaman beraberinde temin etmektedir.

LoreSystem her zaman yapacağı proje, kurulum hizmeti planlamasını size yazılı olarak teslim ve taahhüt etmektedir. Zaman, plan, doğal afet ve mücbir sebepler haricinde %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

LoreSystem operasyon ve destek hizmeti BT yatırımlarınızdan her anlamda maksimum performans elde etmenizi sağlar. Kurum içerisinde bulunan departman yönetiminden, uzman destek hizmetlerine kadar bir çok konuda profesyonel destek hizmeti sunmaktadır. Mevcut yapınızdaki teknolojilerin iyileştirmesi veya yeni teknolojilerin BT alt yapınıza uyarlanması konusunda sunacağımız destek sayesinde yatırımlarınızdan maksimum verimi alabileceksiniz. Kurulum ve yaygınlaşma ekiplerimiz saha tecrübesi, kullandıkları yöntemlerin üretici ve teknoloji standartlarına uyumlu olması, sizlerin bu kurulum ve yaygınlaştırma süreçlernini hem yakından takip etmenizi hem de sonuç odaklı olarak işin tamamlanmasını sağlamaktadır.