Lisanslama Çözümleri


Başta Microsoft olmak üzere, IT dünyasındaki öncü firmaların üst seviye partnerliklerine sahibiz. Partnerliğin bize verdiği yetki dahilinde, yine birçok öncü markanın lisanslı ürünlerini, rakiplerimize oranla daha düşük marjlarla fiyatlandırabilmekteyiz.

Evde kullandığınız en düşük sürüm bir Office lisansından, kurumsal yapılarda kullanılan Autocad çizim programlarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesinin partnerliğine sahibiz. Aynı zamanda tüm bu yelpazedeki ürünler için rakiplerimizden daha uygun fiyatlar verebilmekteyiz.

Bunula birlikte, alanında uzman mühendis arkadaşlarımız ve yetkili denetçilerimiz tarafından, tüm yapınızı, anahtar teslimi, ISO 27001 Bilgi Belge Güvenliği Sertifikasına uygun hale getiriyor ve yapılan testlerden sonra, ISO 27001 Bilgi Belge Güvenliği sertifikanızı da size teslim ediyoruz.

Firmanız bünyesinden lisans taraması yaparak, lisanslı ya da lisanssız ürünlerinizi size raporluyoruz. Sisteminiz bünyesinde kaçak ve kırılarak kullanılan yazılımların tespiti neticesinden bu yazılımları, size uygun şekilde lisanslayarak, sistemlerinizin, Microsoft SAM ya da BTK tarafından yapılacak olan bir denetime hazır duruma getiriyoruz. Özellikle ani SAM ve BTK denetimlerinde, denetim sonrasında sürpriz kaçak kullanım bedelleri ile karşılaşmazsınız.