Hotspot ve 5651 Çözümümüz – UPWii


Firmanızın internet kullanımını kontrol altına almak ve izinsiz kullanımları engellemek için birleşik tehdit yönetimi (UTM) içeren bir güvenlik duvarını kullanmak her ne kadar yeterli olsa da misafir ağı ve personelin internet trafiğini 5651 sayılı kanuna uygun bir şekilde loglamıyorsanız, her an bir sorunla karşılaşabilirsiniz.

LoreSystem Teknoloji mühendislerinin geliştirdiği UPWii uygulaması sayesinde, güvenlik duvarınızla kontrol altına aldığınız tüm kullanıcı web trafiğini 5651 sayılı kanına uygun bir şekilde loglayabilirsiniz. Aynı zamanda UPWii size misafir ağınız için eşsiz bir hotspot sunmaktadır.

Firmanıza gelen misafirlerinizin, interneti kayıtlı ve gerçek kullanıcı ile kullanmasını UPWii ile sağlayabilirsiniz. TC Kimlik doğrulaması, SMS doğrulaması ve sizlerin oluşturacağı özel kullanıcılarla esnek bir misafir ağı kullanım kontrolü yapabilirsiniz. UPWii ürünümüzü, muadillerinden ayıran en büyük ve keskin özelliği bir defaya mahsus lisanslanması ve ömür boyu kullanılabilmesidir.

Ürün satın alındığında 2000 adet SMS kontörü ile gelmektedir. Satın alınan ürün 1 yıl boyunca tüm güncellemelerini otomatik olarak merkez sistemlerden çeker. 1 yıl sonunda UPWii ürünü sadece güncelleme lisansına ihtiyaç duyacaktır. Güncelleme lisansını yenilemezseniz ürün sadece güncelleme almayacaktır fakat diğer tüm modülleri çalışmaya devam edecektir. Hotspot ve 5651 loglama modülleri tümleşik sisteminizle çalışmaya devam edecektir.

UPWii ürünü için satın alımlarda, fatura tarihinden itibaren, ilk 30 iş günü ücretsiz destek verilmektedir. 30 iş günüden sonra sizlere, UPWii destek paket teklifleri LoreSystem Teknoloji Satış ve Pazarlama birimi tarafından sunulur. Destek paketi almak zorunlu değildir ancak çok uygun fiyatlarla sizlere teklif edilecek olan destek paketine sahip değilseniz, 30 iş günü sonrasında bulunacağınız UPWii destek talepleriniz, desteğin türüne göre adam / gün olarak fiyatlandırılır. UPWii sistemi, RADIUS kimlik doğrulaması yapan tüm sistemlerle çalışabilmektedir. UPWii başlangıç paketi; Cyberoam, Sophos ve Fortigate cihazları ile bütünleşik ve sorunsuz olarak çalışabilmektedir. İleti düzey UPWii paketleri ve fiyatlandırma için lütfen support@lorepoint.com  adresinden Satış ve Pazarlama birimimizle iletişime geçiniz.