Help Desk Support (HDS Destek Portalı)


HDS destek portalı yardım masası bünyesinde LoreSystem Teknoloji yazılım ekibi tarafından üretilmiş kapsamlı bir uygulamadır.

Uygulama ilk olarak LoreSystem Teknolojinin, Danışmalık ve Destek verdiği sözleşmeli firmalarındaki çağrı takibini sağlamak ve kontrol altına almak için kullanılmaya başlanmış, sonrasında gelen talepler doğrultusunda geliştirilerek, kiralama modeliyle ürün gamımızda yerini almıştır. HDS üç parçadan oluşan bir portaldır;

HDS-Web: Web ara yüzü sistemin temel yapısını oluşturur, tüm admin ve kullanıcı işlemleri, çağrı açma, çağrı kapama onaylama, raporlama ve sistem yönetimi web üzerinden yapılmaktadır.

HDS-TM: TM modülü kurulacağı bilgisayar üzerinden sizlere çağrıları monitör etme imkânı sağlar. Hangi personelin ne kadar çağrısı olduğunu, kritik çağrıları, ret edilmiş çağrıları, çağrı önceliklerini, çeşitli grafik araçlarıyla izlemenize olanak verir.

HDS-TTR: TTR modülü sistemin bel kemiğidir. Sunucu tarafında arka planda çalışan bu modül, sözleşme süreleri, destek sayıları, otomatik raporlama, aylık rapor gönderme gibi birçok işlemi, belirlenmiş zamanlarda yapar. Veri tabanı ve HDS Web üzerinde gün içi oluşturulan atıl verileri temizler.

HDS sistemini kiraladığınızda her üç modül de beraberinde gelir ve kiralama süresinde portal destek ve bakım hizmeti de bu kapsama dahildir. HDS sistemini yönetici ve son kullanıcı sayısı baz alınarak fiyatlandırılır.Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için lütfen support@lorepoint.com  adresinden Satış ve Pazarlama birimimizle iletişime geçiniz.