Power BI Nedir ?


Power BI, birbirlerinden bağımsız veri kaynaklarınızdan alınan verilerin işlenmesinde ve sergilenmesinde rol oynayan Microsoft Ailesinin bir ürünüdür.

Power BI, basit bir excel tablosundan, karmaşık veri tabanlarına kadar birçok bağımsız kaynak üzerinden alacağınız verileri görsel olarak sürükleyici, tutarlı, kolay ve her yerden hızlı ulaşılabilir bir hale getirir. Tüm bunlara ek olarak bu verileri istediğiniz kişilerle paylaşmanızı sağlar.

LoreSystem Teknoloji’nin Power BI üzerindeki asıl hizmeti, özelleştirilmiş ve firmalara uygun raporları oluşturularak, benzersiz ve sadece size özel çıktılar ve zengin görsel raporlar almanızı sağlamaktır.

Platform ve departman bağımsız olarak yapılandırılan raporlar sayesinde, internete ulaşan tüm cihazlar üzerinden, anında istediğiniz raporun anlık güncel haline ulaşabilirsiniz.

Alanında profesyonel olan personelimiz, firmanızda raporlamak istediğiniz tüm sistemler için sizinle birlikte bir analiz sürecine girerler. Bu analiz süreci sonrasında, sistemleriniz üzerinden almak istediğiniz raporlar uzman ekip tarafından hazırlanır. Sonrasında istemiş olduğunuz raporlara ilişkin sizlere sunum ve eğitim verilerek süreç sonlandırılır.

Raporlarınıza, akıllı telefon, tablet dahil tüm bilgisayarlar ya da internete erişebilen cihazlar üzerinden ulaşabilirsiniz. Geçmişe dönük raporlar çekebilir, anlık raporlar alabilir, aldığınız raporları belli yetkiler dahilinde başkalarıyla paylaşabilirsiniz.