Barındırma Hizmetleri


LoreSystem Teknoloji çatısı altında, %99,9 uptime garantisi ile çalışmakta olan veri merkezimizde, sistemleriniz için geniş bir barındırma hizmeti sunmaktayız.

Uçtan uca maksimum veri ve ağ güvenliğinin SOPHOS tarafından sağlandığı veri merkezimizde, LoreSystem Teknoloji’nin bu güvenlik unsurları tarafından korunan sunucularının yanı sıra, LoreSystem Teknoloji’nin maksimum güvenli ağ yapısı üzerinden kendi sistemlerinize barındırmanız mümkün.

Esnek bir barındırma hizmeti sunmaktayız. Bulutta tutmak istediğiniz tüm veri ya da cihazlarınız, felaket kurtarma merkezi için konumlandırmak istediğiniz cihazlar, global hotspot üzerinden internet kullanımı, istediğiniz kadar sabit IP, yedekleme disklerinizin ya da sunucularınızın replika kopyaları, ana sanal sunucularınızın cluster ya da disaster kopyaları ve bir çok barındırma hizmetini LoreSystem Teknoloji’nin cihazları üzerinden ya da veri merkezimize konumlandıracağınız, kendi cihazlarınız üzerinden dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Esnek bir yapıya sahip olan LoreSystem Teknoloji barındırma hizmeti ve detayları için lütfen support@lorepoint.com adresinden bizimle iletişime geçiniz.